19 July 2018

şu dişlerim var ya süüüüslerimi rahatsız ediyor benim! bi daha söölicem

Reglim geciktikten 3 saniye sonra doktora gittiğim için tabii, durumu çok erken öğrenmiştim.
Dondiliyi rahimde görmek için 2 hafta falan daha lazımdı. Ultrasonda görünmesi gereken kardeşimiz ne yazık ki görünemedi. Gelişememiş. Kafada binlerce soruyla onca fil sikişirken ben olsam ben de gelişemezdim. Sonra düşük yaptım işte, tatsız oldu. 

O muydu aman efendim bu muydu derken bitiverdi. Hiç aksamayan adetim 3 hafta gecikmiş oldu o kadar. Bir de evimize organik temizlik gereçleri girmiş oldu. Mahir’le ne konuşacağımı bilemediğim uzun uzun sarılmalı homo homo sessiz günler geçiriyoruz. Çok drama yapasım var ama yapamıyorum. Hiçbir şey yapmadan 4 buçuk küsür saat oturabiliyorum aynı yerde. Bir an evvel bu his bitsin istiyorum. 

Başından beri “ulan acaba ne hissediyorum” durumu daha da anlamsız bir hale geldi. Tek hissim öfke ve hayal kırıklığı. Çok anlatasım var, bir iki kere annemi aradım anlatayım diye ama tek kelime gelmiyo aklıma anlatack. Öyle susuyorum amele gibi. Geğirsem geçecek sanki. 

İki üç gündür ne kadar ama ne kadar çok konuşuyor olduğumuzu düşünüyorum. Paso bir şeyler anlatıyoruz da ne anlatıyoruz acaba... Bir tek aşık olup pır pırlandığımızda konuşmalı gibi geliyor bu günlerde. Gerisi zaten kendi kafasına göre oluyor bitiyor. Konuşacak pek de bir sik yok sanki hayatta. Bu günler böyle anlatacak çok şey var ama sanki hiçbir şey yok gibi yani. Uyuz oluyorum kendime. Homoluktan kırılıyorum.

No comments: