09 June 2016

mış'lı gibi

yalan her zaman kötü bi şey olmayabilir. olabilir de. yalan kötü bi şey. yalandan daha kötüsü onun upgrade edilmiş hali olan mış'lı gibi yapmak. yani benim için öyle. yalanı affedebiliyorum ama öbürünü... hiç. kaldı ki bizzat ben, moda'daki en fancy kafeyi açtığını iddia edip bi tek ahşap masaya verdiği parayı çıkarabilmek için 7 ay jacobs satan hipster girişimcilerden daha beter mış'lı gibi yapabilen biri olarak kendimi de affedebilmiş değilim.

gelinlerin tatlı telaşı'nda "kızlar aslında hiç sevemem ama kaynanam bana aha bu gerdanlığı almış. ne dersiniz?" diye çakma garrard paylaşmak gibi bi şey mış'lı gibi yapmak.

mango'dan 49,90'a alınmış kahverengi vinleks eteğin altına süper ince füme çorap giyip wonder woman kadar seksi olduğundan çok emin kafayla cevabını dinlemeyeceği halde "olmuş mu" diye sormak gibi bi şey mış'lı gibi yapmak.

korkunun ilacı öfke öfkeninki de üzüntüyken her şeye atarlanıp bilge ve sevgi böceği, hali vakti yerinde ve mütevazı gibi görünmeye çalışan orta sınıf gibi bi şey mış'lı gibi yapmak.

canımsınız.No comments: