23 January 2016

kötü kelimesine yabancılaştığımı farkettiğim kötü halim. meteoroloji köyünüze dönün uyarısı yaptı


sen niğde anadolu lisesi'nden istanbul'a karın tokluğuna suşi yemeye gelip kalabalık et. doymak için  moda ya da bodrum'a taşınma hayalleri kur. polonezköy'de pazar kahvaltını yapmak için yandex map'i hatmet sonra da feysbuk'ta gezi zamanı kürtler yanınızdaydı şimdi kürtler ölürken batıdakiler neden ses etmiyo diye ağla. çok iymiş lan! batı nere kanka? hadi yön dediğin şey her yerde aynı yani kimse sana samsun batıda dedin diye bölücü demez, dese dese salak der de batıdakiler kim acaba? ataşehir'de oturup ümraiye'de 23. katta alçak tavanlı bi yerde ekmeğini kazanırken anlayamadığın şeye alınıp saçma yemiş domuz gibi inlemenin yeri mi? ölüp gitcen işte. vikleme. ye ye sıç. sonra da siktir git burdan.

gezi'yi meydana bağlayan merdivenleri öven billboardlar, akm'ye asılan trt dizisi reklamının gölgesinde kaldığı günlerde, biz 39 yuro paris biletiyle  eyfel'de manitayı 30 liarlık kahveyle tavlamaya çalışırken metro çıkışı da kapanmış. n'olduunu çakozlamayasın diye 5 tane de plastik ağaç dikmişler inşatın göbeğine. meydan düştü kardeşim. aman nolcak yieeaa! nasısa.... çapa'da öğrenci evinde üstünüdeki atlet sararana kadar world of warcraft oynayıp açlıktan ölmek üzereyken hırslandığın hayatın acısını "özgürlüğümüz için yapıoz" diye çıkarmak kolaydı. geçti gitti.

millet allahın kuzeyinde 3 haneli köyde sosyal haklardan yoksunluk ne demek bilmeden büyüyüp manyağa bağlasın gaahl olsun, ben de kendime yabancılaşayım. youtube'da 7000 küsür kere izlenen varg vikernes'e bakıp ulan hayatta bu olmak istiyorum derken 4 milyon küsür kere izlenen heijan'ın tüm şarkılarını ezbere biliyo olmam benim hıyarlığım.

e bi yanda da öle dirile hayallere durup "arkadaşlar 2'de sınavım var n'olur uyandırın beni diye" not yazıp nöbete durmalar vardı. bi umut, benden başka birileri de gaahl olmak istiyo demek ki die sevinmiştim. kafam karışık.

bu da böyle bi anımdı. 2-b sınıfından neslihan öztürk.

No comments: