17 December 2011

bak!
kaç yaşımdayım? nerdeyse 32 oldum.
kaç senedir bu işi yapıyorum?
de ki 8
kaç tane buna benzer gavurlu 'gençlik değişimi!' yaptın?
de ki 20
peki kaç kere otelde kalmalı iş yaptın?
de ki 10.000
kaç kere gece katılımcılarla çıkıp bi aşamaya kadar gözkulak oldun?
de ki 5.000
peki kaçında insanlar götüne kadar kadar sarhoş oldu?
de ki 8.500
peki kaçında birlikte iş yapmak için 5 kere görüştüğün adam götüne içip sana değdirdi de sen posta koydun?
...
peki kaçında katılımcılarınızdan biri götünün bile yerini kaybedip vücudunda içicek yer bulamadıktan sonra alkolü ziyan edip odakule'de ağzına burnuna tekme yedi?
...

interkalçırıl höppelelei pörsınıl şölölö sikiyourm. adın ne nesli? burda ne işin var? neyin peşindesin? ekmekse derdin neyse parası verelim siktir git kendine prada çanta al. ama diil sanırsam. nikahına almadın. nüfüsuna kaydettirip vasisi olcak yaşta da diilisin milleti. yapcak bişe yok. herkesin tuttuğu kendine.

bu soruların hepsinin bana göre ya da kendi doğasında tarafsız bi takım cevapları vardır ama her hangisi olursa olsun bende bi tek his var: te amına koim ben bööle işin. artık öyle baydım ki tarkan'ı host etsek sikimde olmaz. bi yandan da işin bu tarafını yapcak yaşı geçtim, hadi yaşı geçtim takatim kalmadı. zaten derdim sanırsam iş diil. e sevişmek desen o da bol bereketli maşallah. nie koşuyorum nie? eskortluk yapcak yaşa geldim bi kere de başkaları beni host etsin aq ya!

peki neden 93'lü bi kız ben araf'ta tuvalete girer girmez boynuma atlayıp 'aaa sen tog'dan neslihan'sın ben seni feysbuktan biliyorum' dedi? çünkü osursam feysbuktayım. çünkü ben hala araf'a gidiyorum. (balkan kafası dans etcek başka yer olsa ayak altı giderim belki) çünkü hala genç gönüllüler bütün dünyayı tog'lu sanıyo.

kimdiysem, kimleydiysem, ne yapıyodumsa geçti artık. 10 senede bir iğne topuk platform taban botla giyilen bol paça kotun üzerine kürk yelek moda oluyo diye biz de 10 senede bi ille varoş mu olcaz? bi kere giydik geçti. el örgüsü süsü verilmiş annane hırkaları da moda 10 senedir onu niye giymiyoz?

bak dayak yiyen kız oteli inletmiş, şimdi kendine dönüş bileti bakıyo ben de odama geldim pijama giydim, blog yazdım dişlerimi fırçalayıp yatıcam.

bu arada ayaamda bi çıkıntı oldu ya platin pörtledi ya da kemik çıktı. bittikkk :S

No comments: