12 November 2011

kaşımaktan her yerim yara olamk üzere. bi sırtım kısmen iyi. oraya elim çok yetişmio çünkü. uçaktan iner inmez doktora gittim. bana öcü gbi baktı doktor. allahtan yüzümde bişe yok. üstünde bişe gezmiş olabilir dedi :) sen de gez doktorcum üstümde diyesim geldi. allahtan demedim. yapmadığım şey değil. şahane bi iğne yaptı. kaşıntı falan yok şimdi. ilaçları alıcam 2 gün geçmezse yine gitmek lazımmış. gelir gelmez herşeyi makineye koydum / ama yıkamadım :) 60 derece ve üstü olmalıymış. bu sabah stockholm'de bi çocukla tanıştım. onun arkadaşlarına da olmuş geçen hafta. bi salgın varmış. eşyalarını yıka dedi :)

kenan'ın üstünde nie gezmedi acaba bu böcekler? dün gece o mal uyurken ben aşaaa indim. 44 yaşında olduğunu idda eden ama bence 24'ten fazla olmasına imkan olmayan biriyle tanıştım. şahane sarhoştu öyle ki sallanarak konuşmasının yanı sıra nereye baktığını anlayanın etrafında, 4 küsüre bölünce türk lirasını heasbedebileceğin kron işaretleri yanıp sönerek 'bu geceki ödülünüz bu'' diye yazan levhalar beliriyoudu. bana isa'yı ne kadar sevdiğinden bu sevgiyi anlamak için henüz çok genç olduğumdan falan bahseti. sonra ısrarla hostelin kapısını açmamı rica etti! benden. 1 saate yakın sohbet!endik. giderken bana aslında şu anda beni boğarak öldürebileceini ondan korkmam gerekitiğini söyledi. ama isa'ya inanmak için doğru zamanı yaşamam için bana bi şans daha verdiğini ve ölmeyi hak etmeyecek kadar katolik bir italyana benzediğimi söyleyerek yanımdan ayrıldı :) bence paltomun kapşonu yüzünden beni katolik sandı... neyse bu onun kendi kavgası.
iyi geldi soğuk hava. bi kendime geldim, tabi gecenin 12'sinde eve gelip kaloriferin yine hava yapmış olası başka türlü soğuk hava etkisi ama olsun. 25'inde bu cihangir macrası da bitiyo. nerde bitiyo onu henüz bilmiyorum ama bi süre 60 derece ve üstü çamaşır yıkanması gerektiğinde deterjanı nereye koymam gerektiğini bilmediğim için utanç duymayacağım. çünkü nezihe abla çamaşır makinesini bu dünyada en efektif kullanabilen temizlik ablası bence.


No comments: