08 November 2011

burda hayat çoook yavaş :) lsu ofiste saat 15:30'da iş konuşmanın yasaklandığı geleneksel kahve içmece var. kurabiyeler şekerler mumlar... herşey nizami, olması gerektiği! gibi. medeni. konuşurken söz alıo olm insanlar burda. şakaaa

saat 17:46 denmişse o otobüs 17:46'da gelir. 

bin kerelik tecrübeyle sabit ne italya'dan ne portekiz'den... çıplaklığı dert edinmeyip en cömert davranan kuzeyimin insanı. 4 yıldızlı otelden bozma hostelimiz adeta bir cennet. koridorda duştan yeni çıkmış ıslak çıplak üçgenler :) (ve daha da iyisi sarışın değiller)

ve elbette girdiğimiz ilk italyan restoranında sipariş verirken bize nerelisiniz diye soran konyalı kardeşim. a pardon kulu'lu :)

gündüz iyidi ama gec s.ke s.ke giydik yünlü çizmelerimizi ve eldivenlerimizi.

şimdi hazır ekiple başladığımız toplantının selametinden emin olduktan sonra tek gündemim elbette buraya gitmek. 
muhafızlar yakalyınnnn :) tayfaaa ateşşşşş! 

evet yine yeni yeniden stockholm. saat 19:00'da 23:00 sandığım şaane şehir. bi düşündüm yaşanır  mı burda die? burda doğmuşsan evet ama bi kere yemişsen sağın solun tozunu! olmaz olamaz. doğasına aykırı bünyenin. iki votka içer dönersin anca

pastilimiz theraflumuz her daim cebimizde 3 gün takılmaca... bu arada kenan'la başka türlü tanışıyoruz. birlikte yolculuk en uygun egzersiz bunun için. artık daha çok eminim kendisi insan değil bir belirli etkinlikler ve davranışlar abidesi. düzen kumkuması. 

kur ir mana maya?

No comments: