03 September 2011

gün içerisinde esnafla minibüs şoförüyle mekan sahibiyle yaşanan komik diyaloglu çeşitli rezillikler :) bu sefer ayakkabılarımı mekanda unutmadım ama sanırım cüzdanı gözden çıkarmışım. neyse ki gözünün içine bakmaktan kendimi alamadığım -''ille de bişe unutmam lazım'' hikayesini çoktan ezberlemiş olmalı ki- cüzdanı kapıvermiş masadan.
bazen kendimi durduğum yerin karşısına geçip seyrediyorum gibi gelio sonra da ''hadi kendini rezil etmekten çekinmiyosun yanındakini nie düşünmüyosun'' diyorum. yanındakini düşünemk!

tezgahtarı tutup eğlenmek için gecenin bi vakti girilen butikten elime geçen ilk ebiseyi kıyafetlerimin üzerine giyip denedikten sonra almak :) tabi gecenin devamı feysbuka girilen şöyle bi cümleyle devam ett:i kuytu yokusta beyaz takkelerden nasil kurtuldugunu hatirlamadan sahane siyah elbiseyle fit olmak :) sonra gelsin gece
dvd kiralamaya çalışırken daha ekonomik olacağı düşünülerek yapılan hesabı anlaayıp kasada duran adama ''ben biraz anlamakta güçlük çekiyorum ama zamanla anlarım alışırız'' diye açıklama yapmam

bazen bi sürü şey hayal ediyorum ama ne olduklarını kestiremiyorum kafası gelio. nası iş anlamadık ki! güzel işte biraz ben biraz diil çokça yabancı ama yine de en tanıdık... sikerim gelense benimdir diye beyan etmiştim zaten burdan çok uzun zaman evvel.

No comments: