06 May 2011

sık sık kendimi fotoğraftaki gibi hissediyorum. birileri sağda solda takılırken ben de yanlarından objektife bakıp ''aha burası da bööle bi yer'' der gibi cümlelerim oluyo. bazen de kadrajdan çıkıp kendimle konuşuyom.  şimdilerde gidip geliyorum... cebimdekine ya da buraya kendime geleni mi yazsam yoksa sağdan soldan gördüklerimi siteye mi diye. ne sikimse işte aha bak buraya yazıyorum. mesela bugün cebimdekine yazdığım 9 sayfayı da götüme sokarım olur biter.

bi gün pişman olmayı öğrenicek miyim acaba? bu akşam üzeri belimi ne kadar çok sevdiğimi düşündüm nedense! :)

kadin kendi güzelliğine, kendinin söylediği yalanlara inanacak kadar hayran olmalı. başkalarininkilere değil :) 

neden bööle bişe düşündüm bilemedim ama burdan bi yürürüm var ya offf! kendimle ilgili güzel bişe duyduğumda tahammül edemem de bundandır belki. bi tek ben yalan söyleyebilirim kendime ve bi tek ben beğenebilirim kendimi diye. ''sana noluyo olm'' der gibi sinir basıyo. sen ordasın bense burda. içimdekine diil etiketime bak yeter belki o zaman geldiğin gibi olursun neslicim kafası bu.

blog da orospu olmuşken zorlanıyorum silmeden yamaya.

silmeden yazmaya

nesil yaza den yaz az deli dil yaya aya sel yay dil el ay maz sen desin elimden sil nesli

bi de bunun sudokuyla yapılan rakamlı versiyonu var :)

1 comment:

Anonymous said...

fotoğrafınızı, yüksek müsaadenizle, woody allen'in bir sonraki filminin, woody allen'in çocukluğu rolu için, casting seçmelerine gönderiyorum.. başvuru formunda yazan, "doğaçlama potansiyeli ve kuş akıl tercih nedenidir" ibaresi olmasa yapmazdım..