31 May 2011

bazen ardışık bişe izledikten sonra kelimeleri düzgün söyleyemiyorum. ya kekeliyorum ya da harfleri yutuyorum. artık video editledikten sonra da beynim kekeme oluyo, açılmak saatlerimi alıyo :) srona bu kdaar oasmla blie yzaı yzraaekn hfraerlin yerini karıştırıyorum. karnım acıkıyo... tam karnım acıkmışken konumuzla ne alakası var dedirtecek sorular soruyo birileri kafam karışıyo yemek siparişi vermeyi unutuyorum.

bi kere okuldan dönerken iskelede özgün'ün babasını görmüştüm. yanaklarımdan öpüp kızım baban ne iş yapıo demişti. o zaman da kekemelikle açlık arası bişe hissetmiştim. söz konusu amca evde çıplak ayakkabı boyayıp, arabanın fren balatalarını değiştirdiğimiz için siz ne kadar çok frene basıyosunuz yaa die bizi azarlamıştı da...

anlamaya çalışmasam daha hızlı hareket edebilirim. yine karnım acıktı ama bu sefer işin kötüsü yemek söylememiş olmama rağmen az evvel sipariş verdiğimi varsayıp beklemeye koyulduğumu farkına varmam 45 dakika aldı.

geçen gece dans ederken de harflerin yeri karışmıştı. sipariş veremedim 45 dakika da bekleyemezdim zaten acıkmamıştım da... kekeledim ve tabii ki ben dahil kimse anlamadı :)

No comments: