23 June 2008Baloncuklar şişiyor içerde bi yerde. Sonra pıt pıt patlıyor bazen ama bazen patlıyo işte. Bir "yer" var adı konamayan. O "yerde" sakinleşiyor baloncuklar. Uzaklaşınca "yerden" şişiyorlar yine.En çok şişme yerleri çoktan aza doğru
Uzaktan dönüldüğünde kapıdan içeri girerken
Yakında gecenin ortasında
Uzakta

Akıl mantığa seçenek var ama olmuyo işte.. "Çaresiz" hissettiriyor. Hiç tanışılmamış bi çaresizlik çünkü hakem yabancı bi organ bu sefer. Paramparça düzende sona gelirken...

Sagopa'mı Ceza'mı sorusuna paso Sagopa cevabı şimdi daha anlaşılır geliyo. Sagopa isyan ediyo (çaresiz ya garibim) Ceza, çaresiz kılığında isyan eder gibi göre göstere taşşak geçiyo. Çünkü zavallı diil, zavallı haliyle barışık, unutmak gibi bi çabası yok. O yüzden herkes Sagopa diyo. Çünkü taşşak geçicek kadar fanus dışı cesaretleri yok. Çaresiz ve isyan ettikçe kapıların ardında kalıdıklarını kabullenmek daha kolay.

Son paragrafın konumuzla alaksı yoktu. Konun neyle alakalı olduğu şaibeliydi zaten. Yalnız kalmak istiyorum. Issız bi yerde. Etrafından dolanıyorum işte.

Etraflarında olup biteni kendi boy hizalarından ötesinde algılayamayan kısa boylu insanlar olduğunu iddia etmek sonrada bol bol örnekler vermek istiyorum. Ama yapamıyorum. Çok yakınımda cin gibi kısacanlar var çünkü. O zaman neden olabilir bi kısım kısaların uzaylı oluşu? Havasından suyundan?

No comments: