04 October 2007


Aman da ne gü(ZE)lmiş...
Benim de çok hoşuma gidiyo :) Gaza gelinmesin. Böylesi daha güzelmiş. Görücez bakalım hangisi daha güzel, kahveyle çikolata mı yoksa ayak uçlarında(yke)n gelen mırıltı mı? Bence ikiside kendi dallarında benzersiz başarılı aktiviteler. Gelen gazla ayırtılan otobüs ve uçak bileti sonraya saklansın. Daha elzem zamanlarda kavuşmak için kullanılmak üzere bir kenarda kalsın bakalım o zaman.
Gaz dediğin uçan balonda olur. Uçar gider akıbeti bilinmez. Osuruk olsa bunca zaman ağrıdan öldürürdü. İGDAŞ'dan gelen olsa önce kapıdaki sayaç açılır sözleşme numarası alınırdı. Hayırlı olsun bakalım.
Ayak bileklerim sızlamakta hala. Zaman zaman da şiddetlenmekte. Dudaklarımın yanındaki çizgiler giderek daha da derinleşip belirginleşmekte salak salak sırıtmaktan. Sol tarafmla aram pek iyi diil bu günlerde. Sağım ... önüm arkam sobe, solum küs. Bayılmaktayım örnek teşkil eden olgun tavırlarınıza. Takdire şayan davranışlarınızı severek örnek almaktayım.
Bunu da bilirsen "ermiş"lerin arasında anarız adını. Anlayabilirsen ne olduğunu bilirsen ne olacağını...Afferim sana.
Bu ne olummmm. Aaaaaa.
Şölen mi varmış? Yok yok. Salgın hastalık evlere tıkmış herkesi. Neymiş salgın olan? İshalse sorun yok, o burda da var. Ornisid Fort alıyon geçiyo. Hay allah yine anlayamadım. Kim bilir neler kaçırıyorum bazen? Zor olsa gerek bu yaşta bu zeka. Uğraş dur sonra. Sen mi ben mi? Sahi kaçtı zeka yaşı(m)? Bak onu da unuttum gördün mü? Öncesi nerde kaç yaşındaydım acaba? Şimdi peki? 28 oluyorum. Bence 28 olmak da bana çok yakışcak. Arada bir aynadan görülen, bakılıp bakılıp gülünen gibi. Yanımdaki gibi..
"Oh be hayat varmış" diyo. Kim? E ben tabi. Nihayet BEN. Yok artık 3 Nesli 5 Kifoz. Olmasın da bundan sonra. İkisi de BİR uzuuuun zamandır. Ben dersimi aldım neyseki. Verenler de çok yaşasın. Üstü sizde kalsın, tepe tepe kullanırsınız beyler bayanlar,

No comments: